S6003909.JPG
Kosmetička Monika Hartmanová
Botičská 4
142 00 Praha 2

Objednávejte se na tel: 603 737 210
Nebo na: H.moni@seznam.cz

Jafra Cosmetics

Akce Jafra
1-header.jpg

Vážení a milí,

srdečně Vás zdravíme a posíláme tak "horké" informace vztahující se k poslednímu měsíci roku 2011, že věříme, že zahřejí a nadchnou nejen Vás, ale i Vámi obdarované i v té největší zimě.

Chceme ušetřit Váš čas a dopřát Vám více zimních radovánek a zábavy. Budeme přemýšlet s Vámi i za Vás k plné spokojenosti.

PŘIPOMÍNÁME! Nižší obsah vlhkosti v ovzduší - inverze, mráz, vítr, chlad, pobyt v suchých přetopených místnostech, klimatizovaných kancelářích způsobuje dehydrataci pleti, která má pak větší sklon k podráždění, citlivosti, lišejům a nestandardním projevům. V zimním období používejte speciální přípravky s kombinací pleti vlastních lipidů a hydratačních látek, které zaručí jejich dobrý průnik do hlubších vrstev pokožky.

DOPORUČUJEME! Sdělte změny prostředí, ve kterém se pohybujete, své odborné asistentce Monice Hartmanové. Docílíte opravdu „ušití péče na míru" a Vaše pleť přežije zimní období bez negativních následků.

GARANTUJEME! Výrobky Jafra Cosmetics nejsou testovány na zvířatech. Jsou testované klinicky a dermatologicky. Nová technologie Jafra PRO řadí produkty mezi kosmeceutika (kosmetické přípravky s biologicky aktivními složkami, které zlepší vzhled pleti). Váš aktuální stav pleti a její potřebu máte možnost konzultovat a vývoj sledovat se svou vyškolenou odbornou asistentkou vždy individuálně a diskrétně.

O firmě
JAFRA COSMETICS INTERNATIONAL patří mezi světové lídry kosmetického průmyslu s mezinárodní sítí více než 400 000 kosmetických poradkyň.

JAFRA COSMETICS byla založena 6. srpna 1956 v Malibu ve státě Kalifornie manželi Janou a Frankem Dayovými a zpočátku působila jako malá privátní firma.
 
Dnes JAFRA COSMETICS patří mezi nejrychleji rostoucí firmy v oblasti přímého prodeje na světě s ročním obratem 450 miliónů USD.

Kosmetiku objednávejte po první návštěvě přes kosmetičku (slevy, doporučení): Moniku Hartmanovou 
Emailem H.moni@seznam.cz nebo tel: 603 737 210
Náhled do Jafra

Náhled do Jafra

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one